Тетяна Момот

Скільки себе пам’ятаю, завжди мене цікавила ЛЮДИНА. Ще в початковій школі нетерпляче роздивлялася ілюстрацію «Внутрішні органи» в кінці підручника «Природознавство». Хотілося швидше дізнатися, як працює організм. Логічним був мій вступ на біофак університету ім. Шевченка, де я задовольнила свою жагу до знань про будову та роботу людського організму. Далі – друга освіта й успішна робота дефектолога-логопеда протягом 20 років.

Як я потрапила в психологію?Як і багатьох з нас, мене не оминули життєві кризи. В 40 років я зрозуміла, шо треба шукати спосіб «жити довго й щасливо» по-справжньому, за своїм власним сценарієм.  Спочатку були малоуспішні візити до лікарень, адже я мала купу діагнозів. Потім – книги із серії «Поможи собі сам», оздоровчі системи (йога, цигун і тп), далі — психотерапевтичні групи та  навчання. 

Я не збиралася змінювати професію, але дуже захопилася новою діяльністю й отримала третю вищу освіту. Та головне те, що довгі роки навчання, особистої терапії й активної практики підвищили якість мого життя. Той інтерес до ЛЮДИНИ, який відчувала ще з дитинства, стала задовольняти на рівні пізнання психічної діяльності. Тепер я не тільки навчилася долати свої життєві труднощі, а й маю змогу допомагати в цьому іншим.

Гештальт-терапія, основи психодрами, арттерапія, брейнспоттінг, процесуальна психологія розвитку, новітні відкриття нейробіології – основні напрямки мого навчання, розвитку, практики.  У нагоді стала біологічна освіта. Тілесні техніки (йога, цигун, медитація) теж знадобились, бо знайшли наукове підтвердження і мають велике значення у моєму житті та роботі.

Коротко про себе можу сказати так:

 — Я – Тетяна Момот,

практичний психолог, гештальт-терапевт, процесуальний психолог, брейнспоттер (травматерапевт за методікою Брейснпоттінг) ;

ведуча курсів підвищення кваліфікації психологів та навчально-терапевтичних семінарів по роботі з МАК;

тренер терапевтичних та освітніх груп;

автор методики та набору карток «Почуття Емоції Стани»;

директор і співзасновник Інституту Сучасної Психології та Розвитку.

А ще я – дружина, мати двох дітей і бабуся чотирьох онуків.

Контакти:

м. Полтава

тел..05030486530963987521